top of page

BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

 

 

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

Son Güncelleme: Şubat 5, 2019

Bu sayfa mobil uygulamalarımız için gizlilik politikasını ve kullanım şartlarını oluşturmaktadır. "BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" uygulaması Zir. Yük. Mühendisi Sedat KARACA tarafından geliştirilmiştir. 

Uygulamalarımızı kullandığınızda kaçınılmaz olarak bazı bilgileri bizimle paylaşacaksınız. Gizliliğiniz bizim için çok önemli olduğu için, topladığımız bilgiler ve bunları nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi almanızı istiyoruz.

Kişisel Veriler

Kişisel veriler, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir (örneğin adınız, e-posta adresiniz). Bir kişinin belirli veya belirlenebilir olması, mevcut verilerin herhangi bir şekilde bir gerçek kişiyle ilişkilendirilmesi suretiyle, o kişinin tanımlanabilir hale getirilmesini ifade eder. Bu bağlamda aşağıdaki kullanım şartlarını aşmadığınız takdirde kişisel bilgilerinizi toplamaz, saklamaz ve kullanmayız.

Bize e-posta ile ulaşırsanız, e-posta adresinizi yalnızca sizinle iletişim kurmak için kullanırız. Bu sadece sizden gelen bir iletişime yanıt olarak olacaktır.

 

Uygulama Kullanım Şartları ve Yasal Yükümlülükler

"BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" uygulamasını kullanan kişiler bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul ettikleri anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, uygulamaya giriş ve yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

"BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" uygulaması fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde "BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" uygulamasından yararlanamaz. Yine, "BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" uygulaması ücretli ve lisanslı bir uygulama olup isim hakkı, içeriği, şablonu, tasarım içindeki tüm doküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, uygulama ve program içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. Bu hükümleri görmezden gelip kullanım şartlarını aşan kişi ve kurumlar tüm hukuki sorumluluğu kabul etmiş sayılmaktadırlar.

"BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" kullanım koşullarını önceden bildirmeksizin değiştirebilir. Bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemenizi öneririz. "BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" içeriğini oluşturan tüm unsurları önceden haber vermeksizin değiştirme, sona erdirme, yenilerini ekleme, ücretlendirme haklarını saklı tutmaktadır. "BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" gerekli gördüğü takdirde belli kişilerin ve kurumların IP numaralarının veya IP bloklarının "BKÜ Sınavı Mobil Soru Bankası" uygulamasına erişimini geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.

 

Google Analytics

Herhangi bir kişisel bilgiyi saklamamıza ve kullanmamamıza rağmen, uygulamalarımız üçüncü tarafların API'lerini içerebilir, özellikle de mobil uygulamalarımız, kullanıcıların uygulamalarımızla nasıl davrandıklarını analiz etmeye yardımcı olması için Google Analytics'i kullanabilir. Esas olarak kullanıcıların uygulamalarda ne kadar zaman geçirdiğini, kaç ekranın görüntülendiğini ve kullanıcılarımızın konumunu (Ülke / Bölge) inceleriz. Bu bilgiler daha sonra uygulamalarımızın kullanımını değerlendirmek ve kullanılabilirliği artırmak için kullanılır.

  • Google Analytics gizlilik politikası hakkında daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz: https://policies.google.com/privacy?hl=tr

  • Uygulamalarımızı kullanarak, bu politikanın şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Bize Ulaşın

Uygulamamız hakkında, gizlilik politikası veya herhangi bir konu ile ilgili sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın:

bottom of page